Konferenčný stolík 3 ks AF-3008 Autronic Dub
122.00 €
Do obchodu
SET KONFERENČNÝCH STOLÍKOV AF-3008 Táto sada konferenčných stolíkov pozdvihne vďaka svojej industriálnej estetike akýkoľvek priestor a bez problémov sa... Celý popis
Popis
SET KONFERENČNÝCH STOLÍKOV AF-3008
Táto sada konferenčných stolíkov pozdvihne vďaka svojej industriálnej estetike akýkoľvek priestor a bez problémov sa začlení do kancelárskych salónikov, konferenčných miestností alebo do srdca vašej obývačky. Industriálny dizajn vtlačí každej miestnosti charakter a zaistí, že sa tieto stolíky stanú stredom pozornosti, nech už ich umiestnite kamkoľvek.
PEVNÉ A STABILNÉ
Ich štvorcová doska z MDF v drevenom dekore, v sebe snúbi odolnosť so štýlovým vkusom, vďaka čomu vynikne ako výrazný kúsok uprostred akéhokoľvek interiéru. Hnedý odtieň dosky stolíkov elegantne kontrastuje s kruhovými čiernymi kovovými nohami, ktoré tvoria pevný základ, ktorý potvrdzuje spoľahlivosť aj noblesu.
FLEXIBILNÉ VYUŽITIE
Súprava troch stolíkov stelesňuje praktickosť a všestrannosť. Či už sa tieto stoly používajú spoločne na rozsiahle konferenčné usporiadanie, alebo jednotlivo na zvýraznenie útulných kancelárskych zákutí, ponúkajú bezkonkurenčnú flexibilitu. Povrch dosiek vyzerá nielen elegantne, ale tiež sa výnimočne ľahko udržuje.
FAREBNÉ VARIANTY
Súprava 3 ks konferenčných stolíkov je ladená v industriálnom štýle a ponúka výber z dvoch drevených dekorov: svetlejší dekor duba a tmavší dekor orecha. Čierno lakované nohy dotvárajú celkový industriálny dizajn tejto sady.
dub / čierna
orech / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:MDF / kov
Rozmery:šírka: 40 / 50 / 60 cmhĺbka: 40 / 50 / 60 cmvýška: 40 / 45 / 50 cm
Hmotnosť:13,5 kg
MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Dub |
| DEKOR | Orech |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Štvorcový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | MDF doska |
| ŠÍRKA | 50 cm |
| ŠÍRKA | 40 cm |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| VÝŠKA | 50 cm |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| HMOTNOSŤ | 13,5 kg |
| HĹBKA | 40 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| HĹBKA | 50 cm |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| BAREVNÁ VARIANTA | Dub |
| Hmotnosť | 13500.000g |