Konferenčný stolík 2ks KASTLER TYP 2 Tempo Kondela Biela
62.80 €
Do obchodu
Sada dvoch konferenčných stolíkov v industriálnom štýle KASTLER TYP 2 si vás získa už na prvý pohľad. Či už priamo umiestnené vedľa seba alebo oddelené od... Celý popis
Popis
Sada dvoch konferenčných stolíkov v industriálnom štýle KASTLER TYP 2 si vás získa už na prvý pohľad. Či už priamo umiestnené vedľa seba alebo oddelené od seba, tieto stolíky určite upútajú pozornosť svojím dizajnom.
Stolíky sú vyrobené z laminovanej MDF v niekoľkých farebných variantoch a rám stolíkov je z kovu v čiernej farbe.
Farba:biela / čiernadub sonoma / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:laminovaná MDF / kov
Rozmery väčšieho stolíka:šírka: 100 cmhĺbka: 40 cmvýška: 35 cm
Rozmery menšieho stolíka:šírka: 40 cmhĺbka: 50 cmvýška: 40 cm
Hrúbka materiálu:15 mm
Hmotnosť:12,4 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Dub sonoma |
| DEKOR | Buk |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| HRÚBKA DOSKY | 1,5 cm |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | MDF doska |
| ŠÍRKA | 40 cm |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| VÝŠKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 35 cm |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| TYP STOLA | Odkladací |
| HĹBKA | 40 cm |
| HĹBKA | 50 cm |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| OBSAH SETU | 2x stolík |
| HMOTNOSŤ | 12,4 kg |
| BAREVNÁ VARIANTA | Biela |
| Hmotnosť | 12400.000g |