Konferenčný stolík 2ks KASTLER TYP 1 Tempo Kondela Biela
84.60 €
Do obchodu
Set dvoch moderných konferenčných stolíkov Kastler TYP 1 si Vás získa na prvý pohľad. Tento set určite upúta pozornosť vďaka svojmu zaujímavému... Celý popis
Popis
Set dvoch moderných konferenčných stolíkov Kastler TYP 1 si Vás získa na prvý pohľad. Tento set určite upúta pozornosť vďaka svojmu zaujímavému dizajnu.Stolíky sú vyrobené z laminovanej MDF v niekoľkých farebných variantoch a rám stolíkov je z kovu v čiernej farbe.Farba:biela / čiernabuk / čiernadub sonoma / čiernaorech / čiernaVýber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.Materiál:laminovaná MDF / kovRozmery väčšieho stolíka:šírka: 75 cmhĺbka: 75 cmvýška: 37 cmRozmery menšieho stolíka:šírka: 65 cmhĺbka: 65 cmvýška: 32 cmHrúbka materiálu:15 mmHmotnosť:17,1 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Dub sonoma |
| DEKOR | Buk |
| DEKOR | Orech |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| HRÚBKA DOSKY | 1,5 cm |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | MDF doska |
| VÝŠKA | 32 cm |
| VÝŠKA | 37 cm |
| ŠÍRKA | 65 cm |
| ŠÍRKA | 75 cm |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| TYP STOLA | Odkladací |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| OBSAH SETU | 2x stolík |
| HĹBKA | 65 cm |
| HĹBKA | 75 cm |
| HMOTNOSŤ | 17,1 kg |
| BAREVNÁ VARIANTA | Biela |
| Hmotnosť | 17100.000g |