Konferenčný stolík 2ks ATLANTA B II Signal
142.10 €
Do obchodu
Štýlový set konferenčných stokov ATLANTA B II predstavuje originálne a zároveň praktické riešenie odkladacieho priestoru v obývačke. Menší stolík je možné... Celý popis
Popis
Štýlový set konferenčných stokov ATLANTA B II predstavuje originálne a zároveň praktické riešenie odkladacieho priestoru v obývačke. Menší stolík je možné kedykoľvek zasunúť pod väčší stolík.
Stolíky majú šedú sklenenú dosku s mramorovým efektom a kovovú chrómovanú konštrukciu.
V ponuke máme ďalšie stolíky série ATLANTA.
Farba:chróm / bielosivý mramor
Materiál:tvrdené sklo / kov
Rozmery:menší stolík: 43 x 43 x 35 cmväčší stolík: 53 x 53 x 45 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Strieborná |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 3 nohy |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| DEKOR | Mramor |
| DEKOR | Chróm |
| TVAR | Guľatý |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Sklo |
| ŠÍRKA | 53 cm |
| ŠÍRKA | 43 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| TYP STOLA | Odkladací |
| OBSAH SETU | 2x stolík |
| HĹBKA | 43 cm |
| HĹBKA | 53 cm |
| VÝŠKA | 35 cm |
| VÝŠKA | 42 cm |
| PRIEMER | 43 cm |
| PRIEMER | 53 cm |
| Hmotnosť | 10000.000g |