Konferenčný stolík 2ks ATLANTA A Signal
176.50 €
Do obchodu
Štýlový set konferenčných stokov ATLANTA A predstavuje originálne a zároveň praktické riešenie odkladacieho priestoru v obývačke. Menší stolík je možné... Celý popis
Popis
Štýlový set konferenčných stokov ATLANTA A predstavuje originálne a zároveň praktické riešenie odkladacieho priestoru v obývačke. Menší stolík je možné kedykoľvek zasunúť pod väčší stolík.
Stolíky majú sklenenú dosku v dekore: betón. Konštrukcia je kovová v čiernej farbe.
V ponuke máme ďalšie stolíky série ATLANTA.
Farba:betón / čierna
Materiál:tvrdené sklo / kov
Rozmery:menší stolík: 60 x 60 x 42 cmväčší stolík: 80 x 80 x 45 cm
Hmotnosť:15,5 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| DEKOR | Betón |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 3 nohy |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| HMOTNOSŤ | 7 kg |
| TVAR | Guľatý |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Sklo |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| VÝŠKA | 42 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| TYP STOLA | Odkladací |
| OBSAH SETU | 2x stolík |
| HĹBKA | 60 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| PRIEMER | 60 cm |
| PRIEMER | 80 cm |
| Hmotnosť | 15500.000g |