Konferenčný stolík 2ks ATENA Signal
123.50 €
Do obchodu
Moderný set konferenčných stokov ATENA je možné využiť ako dva menšie konferenčné stolíky, odkladacie stolíky alebo napríklad aj v spálni ako nočné stolíky.... Celý popis
Popis
Moderný set konferenčných stokov ATENA je možné využiť ako dva menšie konferenčné stolíky, odkladacie stolíky alebo napríklad aj v spálni ako nočné stolíky.
Stolíky majú čiernu dosku z tvrdeného skla a stoja na štyroch kovových nohách v čiernej farbe.
Farba:čierna
Materiál:tvrdené sklo / kov
Rozmery:menší stolík: 40 x 40 x 44 cmväčší stolík: 45 x 45 x 50 cm
Hmotnosť:7 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| HMOTNOSŤ | 7 kg |
| TVAR | Guľatý |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Sklo |
| VÝŠKA | 44 cm |
| VÝŠKA | 50 cm |
| ŠÍRKA | 40 cm |
| ŠÍRKA | 45 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| TYP STOLA | Odkladací |
| HĹBKA | 40 cm |
| HĹBKA | 45 cm |
| OBSAH SETU | 2x stolík |
| PRIEMER | 40 cm |
| PRIEMER | 45 cm |
| Hmotnosť | 7000.000g |