Konferenčný stolík 2 ks VIENNA Signal Strieborná
319.20 €
Do obchodu
Súprava dvoch okrúhlych konferenčných stolíkov VIENNA má horné dosky zhotovené z dymového tvrdeného skla. Konštrukcia stolíkov je z nerezovej ocele v chróme... Celý popis
Popis
Súprava dvoch okrúhlych konferenčných stolíkov VIENNA má horné dosky zhotovené z dymového tvrdeného skla.
Konštrukcia stolíkov je z nerezovej ocele v chróme alebo zlatej farbe.
Farba:dymové sklo / chrómdymové sklo / zlatá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:tvrdené sklo / kov
Rozmery:priemer: 60 cm / 80 cmvýška: 40 cm / 45 cm
Hmotnosť:27 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| ŠTÝL | Moderný |
|---|---|
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| HMOTNOSŤ | 27 kg |
| FARBA | Strieborná |
| FARBA | Zlatá |
| FARBA | Priehľadná |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Sklo |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| OBSAH SETU | 2x stolík |
| HĹBKA | 60 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| PRIEMER | 60 cm |
| PRIEMER | 80 cm |
| DEKOR | Chróm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Strieborná |
| Hmotnosť | 27000.000g |