Konferenčný stolík 2 ks TWINS Halmar
102.70 €
Do obchodu
Sada dvoch moderných stolíkov TWINS obsahuje jeden menší stolík s priemerom 60 cm a jeden väčší stolík s priemerom 70 cm.Je zhotovený v kombinácii sklenenej... Celý popis
Popis
Sada dvoch moderných stolíkov TWINS obsahuje jeden menší stolík s priemerom 60 cm a jeden väčší stolík s priemerom 70 cm.Je zhotovený v kombinácii sklenenej dosky v dizajne imitácie kameňa a nôh z čierno lakovanej ocele.Farba:sivá / hnedá / čiernaMateriál:sklo / lakovaná oceľRozmery malého stolíka:priemer: 60 cmvýška: 30 cmRozmery veľkého stolíka:priemer: 70 cmvýška: 43 cmHmotnosť:12,7 kgDodává sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 3 nohy |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| TVAR | Guľatý |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Sklo |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| ŠÍRKA | 70 cm |
| SKLADACIE | Nie |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| TYP STOLA | Odkladací |
| HMOTNOSŤ | 12,7 kg |
| DEKOR | Kameň |
| OBSAH SETU | 2x stolík |
| HĹBKA | 60 cm |
| HĹBKA | 70 cm |
| VÝŠKA | 30 cm |
| VÝŠKA | 43 cm |
| Hmotnosť | 12700.000g |