Konferenčný stolík 2 ks TAIT Dekorhome Guľatý
305.60 €
Do obchodu
Súprava dvoch štýlových konferenčných stolíkov. V čiernom kovovom štvorcovom ráme sú uchytené dve dosky z masívneho mangovníkového dreva, ktoré sú doplnené... Celý popis
Popis
Súprava dvoch štýlových konferenčných stolíkov. V čiernom kovovom štvorcovom ráme sú uchytené dve dosky z masívneho mangovníkového dreva, ktoré sú doplnené časťou z ratanového výpletu. Dva konferenčné stolíky v rôznych výškach je možné flexibilne používať či už spoločne alebo samostatne. Možno ich pohodlne zasunúť pod seba.
Vďaka kombinácii materiálov masívneho dreva, ratanu a kvalitného čierneho rámu z pieskovaného kovu, pôsobí stôl veľmi noblesne a výrazne.
Na výber je z dvoch tvarov: okrúhlych stolíkov a štvorcových.
Dôležitá poznámka: Kresba dreva sa môže líšiť kus od kusu, takže je každý kus nábytku úplne jedinečný. Výber kusu na dodanie je náhodný. Vzhľadom na to, že sa jedná o prírodný produkt, môžu sa vyskytnúť farebné odchýlky alebo nerovnosti.
Farba:hnedá / čierna
Materiál:masívne drevo / práškovo lakovaný kov
Rozmery veľkého stolíka:šírka: 50 cmhĺbka: 50 cmvýška: 36 / 45 cm
priemer: 70 cm
Rozmery malého stolíka:šírka: 44 cmhĺbka: 44 cmvýška: 30 / 36 cm
priemer: 50 cm
Tvar:okrúhlyštvorcový
Výber tvaru zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Sada obsahuje: 2x stolík
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL DOSKY | Ratan |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| ŠÍRKA | 50 cm |
| ŠÍRKA | 70 cm |
| ŠÍRKA | 44 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| VÝŠKA | 36 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| TYP STOLA | Odkladací |
| TYP STOLA | Príručný |
| OBSAH SETU | 2x stolík |
| HĹBKA | 50 cm |
| HĹBKA | 44 cm |
| HĹBKA | 70 cm |
| PRIEMER | 50 cm |
| PRIEMER | 70 cm |
| DEKOR | Mangovníkové drevo |
| TVAR | Guľatý |
| Hmotnosť | 16250.000g |