Konferenčný stolík 2 ks SUSANNA Halmar
72.00 €
Do obchodu
Set konferenčných stolíkov SUSANNA je elegantný doplnok do obývacej izby. Konštrukcia stolíkov je vyrobená z práškovo lakovanej ocele v čiernej farbe. Dosky... Celý popis
Popis
Set konferenčných stolíkov SUSANNA je elegantný doplnok do obývacej izby.
Konštrukcia stolíkov je vyrobená z práškovo lakovanej ocele v čiernej farbe. Dosky sú z kvalitnej MDF v prevedení: biely mramor.
Farba:biely mramor / čierna
Materiál:MDF / oceľ
Rozmery:šírka: 40/50 cmhĺbka: 40/50 cmvýška: 35/39 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| DEKOR | Mramor |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | MDF doska |
| ŠÍRKA | 50 cm |
| ŠÍRKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 39 cm |
| VÝŠKA | 35 cm |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| HĹBKA | 40 cm |
| HĹBKA | 50 cm |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| PRIEMER | 40 cm |
| PRIEMER | 50 cm |
| Hmotnosť | 5800.000g |