Konferenčný stolík 2 ks SABROS Halmar
152.90 €
Do obchodu
Sada dvoch konferenčných stolíkov SABROSA je vyrobená z dyhovanej MDF a práškovo lakovanej ocele vo farebnom prevedení dub zlatý / čierna.Farba:dub zlatý /... Celý popis
Popis
Sada dvoch konferenčných stolíkov SABROSA je vyrobená z dyhovanej MDF a práškovo lakovanej ocele vo farebnom prevedení dub zlatý / čierna.Farba:dub zlatý / čiernaMateriál:dyhovaná MDF / lakovaná oceľRozmery:šírka: 100 a 80 cmhĺbka: 50 a 50 cmvýška: 45 a 40 cmNosnosť:20 kgHmotnosť:19 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| HMOTNOSŤ | 19 kg |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ŠÍRKA | 50 cm |
| VÝŠKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| OBSAH SETU | 2x stôl |
| SKLADACIE | Nie |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| NOSNOSŤ | 20 kg |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| DEKOR | Dub zlatý |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| HĹBKA | 80 cm |
| HĹBKA | 100 cm |
| Hmotnosť | 19000.000g |