Konferenčný stolík 2 ks RIMBO Tempo Kondela
112.70 €
Do obchodu
Neviete sa rozhodnúť, či si kúpiť menší či väčší? Kúpte si rovno oba. Set dvoch konferenčných stolíkov RIMBO je vyrobený z MDF a kovu.Farebné prevedenie... Celý popis
Popis
Neviete sa rozhodnúť, či si kúpiť menší či väčší? Kúpte si rovno oba. Set dvoch konferenčných stolíkov RIMBO je vyrobený z MDF a kovu.Farebné prevedenie čierna a dub sa dokonale prispôsobí vášmu interiéru a stane sa súčasťou vášho moderného sveta.Farba:dub / čiernaMateriál:MDF / kovRozmery väčšieho stolíka:šírka: 45 cmhĺbka: 45 cmvýška: 50 cmRozmery menšieho stolíka:šírka: 40 cmhĺbka: 40 cmvýška: 45 cmHmotnosť:10,5 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Dub |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | Atypické |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| MATERIÁL DOSKY | Kov |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | MDF doska |
| ŠÍRKA | 40 cm |
| ŠÍRKA | 45 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| VÝŠKA | 50 cm |
| HMOTNOSŤ | 10,5 kg |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| TYP STOLA | Odkladací |
| HĹBKA | 40 cm |
| HĹBKA | 45 cm |
| OBSAH SETU | 2x stolík |
| Hmotnosť | 10500.000g |