Konferenčný stolík 2 ks PENELOPE Signal Bronzová
120.30 €
Do obchodu
Súprava dvoch konferenčných stolíkov. Horné dosky sú zhotovené z MDF s dyhou/tvrdeného skla. Kovové nohy zaisťujú stabilitu. Farba:bronzová / sivá / čierna... Celý popis
Popis
Súprava dvoch konferenčných stolíkov. Horné dosky sú zhotovené z MDF s dyhou/tvrdeného skla. Kovové nohy zaisťujú stabilitu.
Farba:bronzová / sivá / čierna (tvrdené sklo s kameným efektom)svetlosivá / sivá / čierna (tvrdené sklo )orech / čierna (MDF s dyhou)
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:tvrdené sklo / MDF / dyha / kov
Rozmery:šírka: 50 cmhĺbka: 50 cmvýška: 45 / 50 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Bronzová |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 3 nohy |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL DOSKY | Dyha |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | MDF doska |
| MATERIÁL | Dyha |
| ŠÍRKA | 50 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| VÝŠKA | 50 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| OBSAH SETU | 2x stolík |
| HĹBKA | 50 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Bronzová |
| Hmotnosť | 15000.000g |