Konferenčný stolík 2 ks OSLO S2 Signal
92.10 €
Do obchodu
Súprava dvoch okrúhlych konferenčných stolíkov OSLO S2 má horné dosky zhotovené z priehľadného tvrdeného skla. Konštrukcia stolíkov je z dubového dreva.... Celý popis
Popis
Súprava dvoch okrúhlych konferenčných stolíkov OSLO S2 má horné dosky zhotovené z priehľadného tvrdeného skla.
Konštrukcia stolíkov je z dubového dreva.
Farba:priehľadná / dub
Materiál:tvrdené sklo / drevo
Rozmery:priemer: 40 cm / 50 cmvýška: 40 cm / 45 cm
Hmotnosť:9 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| DEKOR | Dub |
|---|---|
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 3 nohy |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Priehľadná |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Sklo |
| ŠÍRKA | 50 cm |
| ŠÍRKA | 40 cm |
| HMOTNOSŤ | 9 kg |
| VÝŠKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| HĹBKA | 40 cm |
| HĹBKA | 50 cm |
| OBSAH SETU | 2x stolík |
| PRIEMER | 40 cm |
| PRIEMER | 50 cm |
| Hmotnosť | 9000.000g |