Konferenčný stolík 2 ks MILOS Signal Chróm
142.10 €
Do obchodu
Súprava dvoch konferenčných stolíkov. Horné dosky sú zhotovené z tvrdeného skla. Kovové nohy zaisťujú stabilitu. Farba:čierna / zlatáčierna / chróm Výber... Celý popis
Popis
Súprava dvoch konferenčných stolíkov. Horné dosky sú zhotovené z tvrdeného skla.
Kovové nohy zaisťujú stabilitu.
Farba:čierna / zlatáčierna / chróm
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:tvrdené sklo / kov
Rozmery:šírka: 36 / 42 cmhĺbka: 41 cm / 48 cmvýška: 44 cm / 50 cm
Hmotnosť:7 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zlatá |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 3 nohy |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| HMOTNOSŤ | 7 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Sklo |
| VÝŠKA | 44 cm |
| VÝŠKA | 50 cm |
| ŠÍRKA | 42 cm |
| ŠÍRKA | 36 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| HĹBKA | 48 cm |
| HĹBKA | 41 cm |
| OBSAH SETU | 2x stolík |
| BAREVNÁ VARIANTA | Chróm |
| Hmotnosť | 7000.000g |