Konferenčný stolík 2 ks MILAN Signal
94.30 €
Do obchodu
Set konferenčných stolíkov MILAN ponúka jednoduchý a zároveň moderný design vhodný do každej domácnosti. Stolíky majú dosku vyrobenú z MDF a kovové nohy s... Celý popis
Popis
Set konferenčných stolíkov MILAN ponúka jednoduchý a zároveň moderný design vhodný do každej domácnosti.
Stolíky majú dosku vyrobenú z MDF a kovové nohy s dyhou v dekore dub.
Farba:biela / dub
Materiál:MDF / kov
Rozmery:menší stolík: 40 x 40 x 40 cmväčší stolík: 50 x 50 x 45 cm
Hmotnosť:7 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Dub |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Vintage |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL NÔH | Dyha |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| HMOTNOSŤ | 7 kg |
| TVAR | Guľatý |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | MDF doska |
| MATERIÁL | Dyha |
| ŠÍRKA | 50 cm |
| ŠÍRKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| TYP STOLA | Odkladací |
| HĹBKA | 40 cm |
| HĹBKA | 50 cm |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| PRIEMER | 40 cm |
| PRIEMER | 50 cm |
| Hmotnosť | 7000.000g |