Konferenčný stolík 2 ks MERCURY Halmar Priehľadná
250.90 €
Do obchodu
Súprava dvoch okrúhlych konferenčných stolíkov MERCURY je vyrobená z elegantnej nerezovej ocele so sklenenou doskou v niekoľkých farebných variantoch. Tento... Celý popis
Popis
Súprava dvoch okrúhlych konferenčných stolíkov MERCURY je vyrobená z elegantnej nerezovej ocele so sklenenou doskou v niekoľkých farebných variantoch.
Tento šikovný dizajnový set padne do oka každému, kto navštívi vašu obývaciu izbu.
Farba:dymové sklo / striebornábiely mramor / strieborná
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:sklo / nerezová oceľ
Rozmery:priemer: 60 cm / 80 cmvýška: 38 cm / 45 cm
Nosnosť:20 kg
Hmotnosť:25,3 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Strieborná |
| FARBA | Priehľadná |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| ŠTÝL | Art Deco |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| DEKOR | Mramor |
| DEKOR | Chróm |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Sklo |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| VÝŠKA | 38 cm |
| NOSNOSŤ | 20 kg |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| OBSAH SETU | 2x stolík |
| HĹBKA | 60 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| PRIEMER | 60 cm |
| PRIEMER | 80 cm |
| HMOTNOSŤ | 25,3 kg |
| BAREVNÁ VARIANTA | Priehľadná |
| Hmotnosť | 25300.000g |