Konferenčný stolík 2 ks MAGNO TYP 2 Tempo Kondela
64.20 €
Do obchodu
Set dvoch konferenčných stolíkov MAGNO TYP 2 vám spríjemnia váš voľný čas strávený v obývacej izbe. Multifunkčné a dizajnovo zaujímavé. V prípade, že... Celý popis
Popis
Set dvoch konferenčných stolíkov MAGNO TYP 2 vám spríjemnia váš voľný čas strávený v obývacej izbe. Multifunkčné a dizajnovo zaujímavé. V prípade, že potrebujete ušetriť miesto, stolíky jednoducho zasuniete do seba.Rôzne veľkosti stolíkov ponúkajú dostatočnú odkladaciu plochu.Elegantná biela je doplnená chrómovými nohami, táto kombinácia tvorí moderný a luxusný prvok do domácnosti.Farba:biela matná / chrómMateriál:MDF laminovaná / kovRozmery väčšieho stolíka:šírka: 100 cmhĺbka: 40 cmvýška: 35 cmRozmery menšieho stolíka:šírka: 50 cmhĺbka: 40 cmvýška: 40 cmHrúbka materiálu:15 mmHmotnosť:12,4 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Strieborná |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| HRÚBKA DOSKY | 1,5 cm |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | MDF doska |
| ŠÍRKA | 50 cm |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| VÝŠKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 35 cm |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| TYP STOLA | Odkladací |
| TYP STOLA | Príručný |
| HĹBKA | 40 cm |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| OBSAH SETU | 2x stolík |
| DEKOR | Chróm |
| HMOTNOSŤ | 12,4 kg |
| Hmotnosť | 12400.000g |