Konferenčný stolík 2 ks LARGO Signal
105.40 €
Do obchodu
Moderný set konferenčných stolíkov LARGGO sa skladá z 2 stolíkov, ktoré je možné v prípade potreby zasunúť pod seba. Stolíky sú vyrobené z MDF dosky a... Celý popis
Popis
Moderný set konferenčných stolíkov LARGGO sa skladá z 2 stolíkov, ktoré je možné v prípade potreby zasunúť pod seba.
Stolíky sú vyrobené z MDF dosky a prírodnej dyhy v dekore: dub. Kovová konštrukcia je lakovaná čiernou farbou:
Farba:dub / čierna
Materiál:MDF / kov / dýha
Rozmery:malý: 40 x 40 x 40 cmveľký: 50 x 50 x 45 cm
Hmotnosť:7 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Dub |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| HMOTNOSŤ | 7 kg |
| TVAR | Štvorcový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | MDF doska |
| MATERIÁL | Dyha |
| ŠÍRKA | 50 cm |
| ŠÍRKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| HĹBKA | 40 cm |
| HĹBKA | 50 cm |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL DOSKY | Dyha |
| OBSAH SETU | 2x stolík |
| Hmotnosť | 7000.000g |