Konferenčný stolík 2 ks KORA Signal Sivá
142.10 €
Do obchodu
Set konferenčných stolíkov KORA B, C a D ponúka jednoduchý a zároveň moderný dizajn vhodný do akéhokoľvek interiéru. Stolíky majú dosku vyrobenú z keramiky.... Celý popis
Popis
Set konferenčných stolíkov KORA B, C a D ponúka jednoduchý a zároveň moderný dizajn vhodný do akéhokoľvek interiéru.
Stolíky majú dosku vyrobenú z keramiky. Kovové nohy v čiernej farbe zaisťujú stabilitu.
Farba:bielo-čierna / čiernasivá / čiernabiela / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:keramika / kov
Rozmery:menší stolík: 60 x 60 x 40 cmväčší stolík: 80 x 80 x 45 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Sivá |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL DOSKY | Keramika |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Guľatý |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Keramika |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| TYP STOLA | Odkladací |
| OBSAH SETU | 2x stolík |
| HĹBKA | 60 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| PRIEMER | 60 cm |
| PRIEMER | 80 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 31700.000g |