Konferenčný stolík 2 ks ITALIA Signal Sivá
164.00 €
Do obchodu
Moderný set konferenčných stolíkov ITALIA je vyrobený z tvrdeného skla a kovu v čiernej farbe. Set sa skladá z väčšieho a menšieho stolíka, ktoré sú navrhnuté... Celý popis
Popis
Moderný set konferenčných stolíkov ITALIA je vyrobený z tvrdeného skla a kovu v čiernej farbe. Set sa skladá z väčšieho a menšieho stolíka, ktoré sú navrhnuté tak, aby bolo možné menší stolík zasunúť pod väčší.
Farba:čiernahnedá / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:tvrdené sklo / kov
Rozmery:menší stolík: 60 x 60 x 45 cmväčší stolík: 80 x 80 x 50 cm
Hmotnosť:23 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 3 nohy |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| HMOTNOSŤ | 23 kg |
| TVAR | Guľatý |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Sklo |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| VÝŠKA | 50 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| HĹBKA | 60 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| PRIEMER | 60 cm |
| PRIEMER | 80 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 23000.000g |