Konferenčný stolík 2 ks ITALIA II Signal
152.40 €
Do obchodu
Moderný set konferenčných stolíkov ITALIA II je vyrobený z dyhy, MDF dosky a kovu vo farebnom prevedení: orech/čierna. Set sa skladá z väčšieho a menšieho... Celý popis
Popis
Moderný set konferenčných stolíkov ITALIA II je vyrobený z dyhy, MDF dosky a kovu vo farebnom prevedení: orech/čierna. Set sa skladá z väčšieho a menšieho stolíka, ktoré sú navrhnuté tak, aby bolo možné menší stolík zasunúť pod väčší.
Farba:orech / čierna
Materiál:dyha / MDF / kov
Rozmery:menší stolík: 60 x 60 x 45 cmväčší stolík: 80 x 80 x 50 cm
Hmotnosť:23 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Orech |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 3 nohy |
| HMOTNOSŤ | 23 kg |
| TVAR | Guľatý |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | MDF doska |
| MATERIÁL | Dyha |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| VÝŠKA | 50 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL DOSKY | Dyha |
| HĹBKA | 60 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| PRIEMER | 60 cm |
| PRIEMER | 80 cm |
| Hmotnosť | 23000.000g |