Konferenčný stolík 2 ks IROS Dekorhome
122.20 €
Do obchodu
Súprava dvoch štýlových konferenčných stolíkov z radu IROS je dokonalou kombináciou vysoko kvalitného dizajnu a praktického úložného priestoru. Dva... Celý popis
Popis
Súprava dvoch štýlových konferenčných stolíkov z radu IROS je dokonalou kombináciou vysoko kvalitného dizajnu a praktického úložného priestoru. Dva konferenčné stolíky v rôznych výškach je možné flexibilne používať či už spoločne alebo samostatne.
Masívna stolová doska zaujme intenzívnou kresbou sheeshamového dreva, vďaka ktorej je každý predmet jedinečný. Stolíky dopĺňajú vlásenkové kovové nohy.
Farba:hnedá / čierna
Materiál:masívne drevo / práškovo lakovaný kov
Rozmery veľkého stolíka:šírka: 60 cmhĺbka: 60 cmvýška: 55 cm
Rozmery malého stolíka:šírka: 43 cmhĺbka: 43 cmvýška: 44 cm
Sada obsahuje: 2x stolík
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Vintage |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Rustikálny |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 3 nohy |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| TVAR | Trojuholník |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| VÝŠKA | 44 cm |
| VÝŠKA | 55 cm |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| ŠÍRKA | 43 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| TYP STOLA | Odkladací |
| TYP STOLA | Príručný |
| OBSAH SETU | 2x stolík |
| HĹBKA | 43 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| DEKOR | Sheeshamové drevo |
| Hmotnosť | 11800.000g |