Konferenčný stolík 2 ks IKLIN Tempo Kondela Dub
108.90 €
Do obchodu
Dizajnový set IKLIN, pozostávajúci z dvoch kusov okrúhlych stolíkov, padne do oka každému, kto navštívi váš obývacia izba. Úžasne do seba zapadajúce... Celý popis
Popis
Dizajnový set IKLIN, pozostávajúci z dvoch kusov okrúhlych stolíkov, padne do oka každému, kto navštívi váš obývacia izba. Úžasne do seba zapadajúce konferenčné stolíky patrí do moderného interiéru.Stolíky sú vyrobené z MDF vo farebnom prevedení biela, betón (sivá) alebo dub.Konštrukcia je z kovu lakovaného čiernou farbou.Farba:biela / čiernasivá (betón) / čiernadub / čiernaVýber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná. Rozmery väčšieho stolíka: priemer: 80 cm výška: 45 cm Rozmery menšieho stolíka: priemer: 50 cm výška: 40 cm Materiál:MDF / kovHmotnosť:14 kgDodává sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Sivá |
| DEKOR | Betón |
| DEKOR | Dub |
| ŠTÝL | Industriálny |
| HMOTNOSŤ | 14 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | MDF doska |
| ŠÍRKA | 50 cm |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| SKLADACIE | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| TYP STOLA | Odkladací |
| OBSAH SETU | 2x stolík |
| HĹBKA | 50 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| PRIEMER | 50 cm |
| PRIEMER | 80 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Dub |
| Hmotnosť | 13000.000g |