Konferenčný stolík 2 ks HOLA Signal Čierna / zlatá
65.60 €
Do obchodu
Súprava dvoch konferenčných stolíkov. Horné dosky sú zhotovené z lamina s efektom mramoru alebo v dekore dub. Kovové nohy zaisťujú stabilitu. Farba:biely... Celý popis
Popis
Súprava dvoch konferenčných stolíkov. Horné dosky sú zhotovené z lamina s efektom mramoru alebo v dekore dub.
Kovové nohy zaisťujú stabilitu.
Farba:biely mramor / zlatábiely mramor / čiernačierny mramor / čiernačierny mramor / zlatádub / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:laminát / kov
Rozmery:šírka: 32 / 45 cmhĺbka: 32 cm / 45 cmvýška: 42 cm / 48 cm
Hmotnosť:7 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Zlatá |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 3 nohy |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| HMOTNOSŤ | 7 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Lamino |
| ŠÍRKA | 45 cm |
| ŠÍRKA | 32 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| HĹBKA | 45 cm |
| HĹBKA | 32 cm |
| OBSAH SETU | 2x stolík |
| VÝŠKA | 48 cm |
| VÝŠKA | 42 cm |
| MATERIÁL DOSKY | Lamino |
| BAREVNÁ VARIANTA | Čierna / zlatá |
| Hmotnosť | 7000.000g |