Konferenčný stolík 2 ks hnědá / černá Dekorhome
135.80 €
Do obchodu
Vneste do svojho bývania rustikálne šarm s našimi nevšednými a štýlovými odkladacími stolíkmi! Sú zhotovené z dreva a každý má inú veľkosť. Vo vašom bývanie... Celý popis
Popis
Vneste do svojho bývania rustikálne šarm s našimi nevšednými a štýlovými odkladacími stolíkmi! Sú zhotovené z dreva a každý má inú veľkosť. Vo vašom bývanie nepochybne zaujmú na prvý pohľad.
Pevná stolná doska poskytuje stabilný a bezpečný povrch, na ktorý môžete odkladať nápoje, košík s ovocím alebo vázu či iné dekoratívne predmety. Pevné oceľové nohy stolíkov majú robustnú konštrukciu. Set stolíkov je ručne vyrobený z masívneho akáciového dreva. Vynikajúce remeselné spracovanie a krásna kresba dreva dáva každému kusu nábytku jeho unikátny a od všetkých ostatných ľahko odlišný charakter. Navyše môžete tieto stolíky využiť aj ako konferenčné stolíky, stolíky do obývacej izby alebo ako nočné stolíky.
Dôležitá poznámka: Zásielka obsahuje 2 odkladacie stolíky.
Farba:hnedá / čierna
Materiál:masívne akáciové drevo / oceľ s práškovým nástrekom
Rozmery väčšieho stolíka:šírka: 30 cmhĺbka: 30 cmvýška: 30 cm
Rozmery menšieho stolíka:šírka: 30 cmhĺbka: 30 cmvýška: 25 cm
Hmotnosť:10,9 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| DEKOR | Akácia |
| HMOTNOSŤ | 10,9 kg |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| TYP STOLA | Odkladací |
| HĹBKA | 30 cm |
| OBSAH SETU | 2x stolík |
| VÝŠKA | 25 cm |
| VÝŠKA | 30 cm |
| ŠÍRKA | 30 cm |
| Hmotnosť | 10900.000g |