Konferenčný stolík 2 ks GOREJ Tempo Kondela
62.50 €
Do obchodu
Spríjemnite si chvíle strávené v obývacej izbe s jednoduchým praktickým setom konferenčných stolíkov GOREJ. Nohy sú vyrobené z lakovaného bambusu v prírodnej... Celý popis
Popis
Spríjemnite si chvíle strávené v obývacej izbe s jednoduchým praktickým setom konferenčných stolíkov GOREJ.
Nohy sú vyrobené z lakovaného bambusu v prírodnej farbe, ktoré podopierajú vrchné pláty čiernej farby vyrobené z MDF.
Vyššia a nižšia stolík, ktoré môžete rozostaviť podľa chuti a priestorových možností. Menšie sa ľahko zasunie pod väčší, čo umožňuje šetriť miesto. Poslúži aj samostatne. Zakomponujte stolíky do obývacej izby a vytvorte si tak príjemnú atmosféru.
Farba:čierna / prírodná
Materiál:MDF / bambus
Rozmery menšieho stolíka:šírka: 46 cmhĺbka: 30 cmvýška: 40 cm
Rozmery väčšieho stolíka:šírka: 60 cmhĺbka: 40 cmvýška: 45 cm
hrúbka dosky: 1,5 cmpriemer nožičiek: 2,5 cm
Nosnosť:10 kg
Hmotnosť:3,5 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Moderný |
| NOHY STOLA | 3 nohy |
| HRÚBKA DOSKY | 1,5 cm |
| DEKOR | Bambus |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| ŠÍRKA | 46 cm |
| HMOTNOSŤ | 3,5 kg |
| VÝŠKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| MATERIÁL | MDF doska |
| MATERIÁL | Bambus |
| NOSNOSŤ | 10 kg |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| HĹBKA | 40 cm |
| HĹBKA | 30 cm |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| OBSAH SETU | 2x stolík |
| MATERIÁL NÔH | Bambus |
| Hmotnosť | 3500.000g |