Konferenčný stolík 2 ks GARMINA Halmar
137.50 €
Do obchodu
Set konferenčných stolíkov GARMINA v industriálnom štýle je možné využiť spoločne pri sedacej súprave alebo zvlášť, každý na svojom mieste. V prípade potreby... Celý popis
Popis
Set konferenčných stolíkov GARMINA v industriálnom štýle je možné využiť spoločne pri sedacej súprave alebo zvlášť, každý na svojom mieste. V prípade potreby je možné menší stolík zasunúť pod väčší a ušetriť tým miesto.
Stolová doska je vyrobená v kombinácii MDF v dekore dub zlatý a prepletený z umelého ratanu. Konštrukcia s tromi nohami je práškovo lakovanej ocele v čiernej farbe.
Farba:dub zlatý / ratan / čierna
Materiál:MDF / umelý ratan / oceľ
Rozmery:šírka: 50 / 70 cmhĺbka: 50/70 cmvýška: 30 / 36 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 3 nohy |
| TVAR | Guľatý |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | MDF doska |
| MATERIÁL | Technoratan |
| DEKOR | Umelý ratan |
| DEKOR | Dub zlatý |
| ŠÍRKA | 50 cm |
| ŠÍRKA | 70 cm |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL DOSKY | Umelý ratan |
| OBSAH SETU | 2x stolík |
| HĹBKA | 50 cm |
| HĹBKA | 70 cm |
| VÝŠKA | 30 cm |
| VÝŠKA | 36 cm |
| PRIEMER | 50 cm |
| PRIEMER | 70 cm |
| Hmotnosť | 10000.000g |