Konferenčný stolík 2 ks GAIA LONG Dekorhome
195.50 €
Do obchodu
Súprava dvoch štýlových konferenčných stolíkov z radu GAIA je dokonalou kombináciou vysoko kvalitného dizajnu a praktického úložného priestoru. Dva... Celý popis
Popis
Súprava dvoch štýlových konferenčných stolíkov z radu GAIA je dokonalou kombináciou vysoko kvalitného dizajnu a praktického úložného priestoru. Dva konferenčné stolíky v rôznych výškach je možné flexibilne používať. Či už spoločne alebo samostatne.
Vďaka kombinácii masívneho lakovaného akáciového dreva a kvalitného čierneho rámu z kovu pôsobí stôl veľmi noblesne a výrazne.
Kvalitný rám z matne čierneho kovu zaisťuje vysoko kontrastný vzhľad a dodáva stolu potrebnú stabilitu.
Dôležitá poznámka: Keďže sa jedná o ručnú prácu a prírodný produkt, môžu sa vyskytnúť farebné a rozmerové odchýlky. Hrčky, hrbolčeky a nerovnosti dreva sú charakteristické pre túto sériu. Kresba dreva sa môže líšiť kus od kusu, takže každý kus nábytku je úplne jedinečný. Výber kusu na dodanie je náhodný.
Farba:tmavá akácia / čierna
Materiál:masívne akáciové drevo / práškovo lakovaný kov
Rozmery veľkého stolíka:šírka: 110 cmhĺbka: 40 cmvýška: 35 cm
Rozmery malého stolíka:šírka: 40 cmhĺbka: 50 cmvýška: 40 cm
hrúbka dosky: 2 cm
Sada obsahuje: 2x stolík
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| ŠTÝL | Jednoduchý |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| DEKOR | Akácia |
| ŠÍRKA | 40 cm |
| ŠÍRKA | 110 cm |
| VÝŠKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 35 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| TYP STOLA | Odkladací |
| TYP STOLA | Príručný |
| HĹBKA | 40 cm |
| HĹBKA | 50 cm |
| OBSAH SETU | 2x stolík |
| Hmotnosť | 16300.000g |