Konferenčný stolík 2 ks GAIA Dekorhome Sheesham smoke
395.80 €
Do obchodu
Súprava dvoch štýlových konferenčných stolíkov z radu GAIA je dokonalou kombináciou vysoko kvalitného dizajnu a praktického úložného priestoru. Dva... Celý popis
Popis
Súprava dvoch štýlových konferenčných stolíkov z radu GAIA je dokonalou kombináciou vysoko kvalitného dizajnu a praktického úložného priestoru. Dva konferenčné stolíky v rôznych výškach je možné flexibilne používať či už spoločne alebo samostatne.
Vďaka kombinácii masívneho dreva a kvalitného čierneho rámu z pieskovaného kovu pôsobí stôl veľmi noblesne a výrazne. Na výber je z niekoľkých druhov dekorov - tmavá akácia, sheesham smoke alebo antracit/medená. (Posledný variant má dosku z hotovenú z MDF.)
Kvalitný rám z matne čierneho kovu zaisťuje vysoko kontrastný vzhľad a dodáva stolu potrebnú stabilitu. Priestranné stolové dosky ponúkajú dostatok miesta pre multimediálne príslušenstvo a časopisy a je možné ich flexibilne zasunúť pod seba.
Farba:tmavá akácia / čiernasheesham smoke / čiernaantracit / medená
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:masívne drevo / práškovo lakovaný kovMDF / kov
Rozmery veľkého stolíka:šírka: 75 cmhĺbka: 75 cmvýška: 41 cm
Rozmery malého stolíka:šírka: 65 cmhĺbka: 65 cmvýška: 32 cm
Sada obsahuje: 2x stolík
Dodávané v demonte.
Súprava dvoch štýlových konferenčných stolíkov z radu GAIA je dokonalou kombináciou vysoko kvalitného dizajnu a praktického úložného priestoru. Dva konferenčné stolíky v rôznych výškach je možné flexibilne používať či už spoločne alebo samostatne.
Vďaka kombinácii masívneho dreva a kvalitného čierneho rámu z pieskovaného kovu pôsobí stôl veľmi noblesne a výrazne. Na výber je z niekoľkých druhov dekorov - tmavá akácia, sheesham smoke alebo antracit/medená. (Posledný variant má dosku z hotovenú z MDF.)
Kvalitný rám z matne čierneho kovu zaisťuje vysoko kontrastný vzhľad a dodáva stolu potrebnú stabilitu. Priestranné stolové dosky ponúkajú dostatok miesta pre multimediálne príslušenstvo a časopisy a je možné ich flexibilne zasunúť pod seba.
Farba:tmavá akácia / čiernasheesham smoke / čiernaantracit / medená
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:masívne drevo / práškovo lakovaný kovMDF / kov
Rozmery veľkého stolíka:šírka: 75 cmhĺbka: 75 cmvýška: 41 cm
Rozmery malého stolíka:šírka: 65 cmhĺbka: 65 cmvýška: 32 cm
Sada obsahuje: 2x stolík
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Medená |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Rustikálny |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 3 nohy |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| TVAR | Štvorcový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| DEKOR | Akácia |
| DEKOR | Antracit |
| DEKOR | Sheesham smoke |
| VÝŠKA | 32 cm |
| VÝŠKA | 41 cm |
| ŠÍRKA | 65 cm |
| ŠÍRKA | 75 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| TYP STOLA | Odkladací |
| TYP STOLA | Príručný |
| OBSAH SETU | 2x stolík |
| HĹBKA | 65 cm |
| HĹBKA | 75 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sheesham smoke |
| Hmotnosť | 30000.000g |