Konferenčný stolík 2 ks GAIA Dekorhome Buk
139.60 €
Do obchodu
Sada dvou stylových konferenčních stolků z řady GAIA je dokonalou kombinací vysoce kvalitního designu a praktického kusu nábytku. Dva konferenční stolky v... Celý popis
Popis
Sada dvou stylových konferenčních stolků z řady GAIA je dokonalou kombinací vysoce kvalitního designu a praktického kusu nábytku. Dva konferenční stolky v různých výškách lze flexibilně používat ať už společně nebo samostatně.
Díky kombinaci dřeva a kvalitního černého rámu z pískovaného kovu působí stůl velmi noblesně a výrazně. Na výběr je ze dvou druhů dekorů: buk a dub.
Kvalitní rám z matně černého kovu zajišťuje vysoce kontrastní vzhled a dodává stolu potřebnou stabilitu. Prostorné, odnímatelné stolové desky nabízejí dostatek místa a zároveň jdou použít jako tác.
Dekor:bukdub
Výběr dekoru zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:dřevěná dýha / práškově lakovaný kov / MDF
Rozměry velkého stolku:šířka: 60 cmhloubka: 40 cm výška: 45 cm
rozměry podnosu (ŠxHxV): 57 cm x 36 cm x 4 cm
Rozměry malého stolku:šířka: 55 cmhloubka: 38 cm výška: 38 cm
rozměry podnosu (ŠxHxV): 51 cm x 4 cm x 35 cm
Sada obsahuje: 2x stolek
Dodáváno v demontu.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Rustikálny |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | MDF doska |
| MATERIÁL | Dyha |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| ŠÍRKA | 55 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| VÝŠKA | 38 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| TYP STOLA | Odkladací |
| TYP STOLA | Príručný |
| HĹBKA | 38 cm |
| HĹBKA | 40 cm |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL DOSKY | Dyha |
| OBSAH SETU | 2x stolík |
| DEKOR | Buk |
| Hmotnosť | 10000.000g |