Konferenčný stolík 2 ks GAIA Dekorhome
275.40 €
Do obchodu
Predstavujeme vám Konferenčný stolík 2 ks GAIA, pravý dizajnový skvost, ktorý rozjasní každú obývaciu izbu. V tejto jedinečnej dvojici spájame nadčasový... Celý popis
Popis
Predstavujeme vám Konferenčný stolík 2 ks GAIA, pravý dizajnový skvost, ktorý rozjasní každú obývaciu izbu. V tejto jedinečnej dvojici spájame nadčasový vzhľad s funkcionalitou, ktorá vás presvedčí, že elegancia a praktickosť môžu ísť ruka v ruke.
Zažite harmóniu materiálov, kedy teplý tón masívneho sheeshamového dreva splynul s odvážnym charakterom matne čierneho práškovo lakovaného železného rámu. Výsledkom je exkluzívny vzhľad, ktorý zaujme na prvý pohľad a dodá vášmu interiéru pocit útulnosti a modernej elegancie.
Stolíky GAIA vás prekvapia svojou variabilitou. Či už potrebujete viac priestoru pre hostí, alebo hľadáte kompaktné riešenie, dva stolíky v rôznych výškach sa ľahko prispôsobia vašim potrebám. Veľkorysé stolové dosky ponúknu dostatok miesta pre všetko, čo chcete mať po ruke, a keď potrebujete viac priestoru, jednoducho ich zasuniete pod seba.
Farba:sheesham / čierna
Materiál:masívne drevo / práškovo lakovaný kov
Rozmery veľkého stolíka:šírka: 65 cmhĺbka: 65 cmvýška: 41 cm
Rozmery malého stolíka:šírka: 55 cmhĺbka: 55 cmvýška: 35 cm
Sada obsahuje: 2x stolík
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Rustikálny |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Štvorcový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| ŠÍRKA | 55 cm |
| ŠÍRKA | 65 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| TYP STOLA | Odkladací |
| TYP STOLA | Príručný |
| OBSAH SETU | 2x stolík |
| VÝŠKA | 35 cm |
| VÝŠKA | 41 cm |
| HĹBKA | 55 cm |
| HĹBKA | 65 cm |
| DEKOR | Sheeshamové drevo |
| Hmotnosť | 30000.000g |