Konferenčný stolík 2 ks GAIA Dekorhome
314.20 €
Do obchodu
Súprava dvoch štýlových konferenčných stolíkov z radu GAIA je dokonalou kombináciou vysoko kvalitného dizajnu a praktického úložného priestoru. Dva... Celý popis
Popis
Súprava dvoch štýlových konferenčných stolíkov z radu GAIA je dokonalou kombináciou vysoko kvalitného dizajnu a praktického úložného priestoru. Dva konferenčné stolíky v rôznych výškach je možné flexibilne používať. Či už spoločne alebo samostatne.
Vďaka kombinácii masívneho sheeshamového dreva a kvalitného čierneho rámu z pieskovaného kovu pôsobí stôl veľmi noblesne a výrazne. Sheeshamové drevo (alebo tiež palisander alebo rosewood) je celosvetovo známe pre svoju výraznú a jedinečnú kresbu.
Kvalitný rám z matne čierneho kovu zaisťuje vysoko kontrastný vzhľad a dodáva stolu potrebnú stabilitu. Priestranné stolové dosky ponúkajú dostatok miesta pre multimediálne príslušenstvo a časopisy a je možné ich flexibilne zasunúť pod seba.
Farba:sheesham / čierna
Materiál:masívne sheeshamové drevo / práškovo lakovaný kov
Rozmery veľkého stolíka:šírka: 100 cmhĺbka: 40 cmvýška: 40 cm
Rozmery malého stolíka:šírka: 40 cmhĺbka: 50 cmvýška: 45 cm
Sada obsahuje: 2x stolík
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Zlatá |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| ŠÍRKA | 40 cm |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| VÝŠKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| TYP STOLA | Odkladací |
| TYP STOLA | Príručný |
| HĹBKA | 40 cm |
| HĹBKA | 50 cm |
| OBSAH SETU | 2x stolík |
| DEKOR | Sheeshamové drevo |
| Hmotnosť | 25000.000g |