Konferenčný stolík 2 ks FORMOSA Halmar
202.10 €
Do obchodu
Elegantný set konferenčných stolíkov FORMOSA zaujme na prvý pohľad vďaka svojej designovej konštrukcii. Set je veľmi praktický, v prípade potreby je možné... Celý popis
Popis
Elegantný set konferenčných stolíkov FORMOSA zaujme na prvý pohľad vďaka svojej designovej konštrukcii. Set je veľmi praktický, v prípade potreby je možné menší stolík zasunúť pod väčší a ušetriť tým priestor.
Konštrukcia stolíkov je vyrobená z lakovanej ocele v čiernej farbe. Stolová doska je z kameňa v dekore biely mramor.
Farba:biely mramor / čierna
Materiál:kameň / oceľ
Rozmery:menší stolík: 60 x 60 x 40 cmväčší stolík: 80 x 80 x 47 cm
Nosnosť:30 kg / stolík
Hmotnosť:31 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| ŠTÝL | Moderný |
| HMOTNOSŤ | 31 kg |
| DEKOR | Mramor |
| TVAR | Guľatý |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Kameň |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 47 cm |
| NOSNOSŤ | 30 kg |
| OBSAH SETU | 2x stolík |
| HĹBKA | 60 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| PRIEMER | 60 cm |
| PRIEMER | 80 cm |
| Hmotnosť | 31000.000g |