Konferenčný stolík 2 ks FOLLA Halmar Čierna
55.40 €
Do obchodu
Sada dvoch odkladacích stolíkov FOLLA zaujme na prvý pohľad svojím spracovaním. Stolíky sú vyrobené z práškovo lakovanej ocele s motívmi listov a doska... Celý popis
Popis
Sada dvoch odkladacích stolíkov FOLLA zaujme na prvý pohľad svojím spracovaním.
Stolíky sú vyrobené z práškovo lakovanej ocele s motívmi listov a doska stolíkov je z dyhovanej MDF v dvoch farebných variantoch: biela / prírodná a čierna / prírodné.
Farba:biela / prírodnáčierna / prírodná
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:dyhovaná MDF / práškovo lakovaná oceľ
Rozmery menšieho stolíka:priemer: 33 cmvýška: 40 cm
Rozmery väčšieho stolíka:priemer: 40 cmvýška: 45 cm
Nosnosť:10 kg
Hmotnosť:5,2 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Minimalistický |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | Atypické |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | MDF doska |
| ŠÍRKA | 40 cm |
| ŠÍRKA | 33 cm |
| VÝŠKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| HMOTNOSŤ | 5,2 kg |
| ROZKLADACIA | Nie |
| NOSNOSŤ | 10 kg |
| HĹBKA | 40 cm |
| HĹBKA | 33 cm |
| TYP STOLA | Odkladací |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| OBSAH SETU | 2x stolík |
| PRIEMER | 40 cm |
| PRIEMER | 33 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Čierna |
| Hmotnosť | 5200.000g |