Konferenčný stolík 2 ks FERRANTE Signal Čierna
153.10 €
Do obchodu
Súprava dvoch konferenčných stolíkov FERRANTE. Horné dosky sú zhotovené z keramiky s mramorovým efektom, čiernou matnou farbou alebo dymovým sklom, čo dodáva... Celý popis
Popis
Súprava dvoch konferenčných stolíkov FERRANTE. Horné dosky sú zhotovené z keramiky s mramorovým efektom, čiernou matnou farbou alebo dymovým sklom, čo dodáva luxusný vzhľad. Rám je kovový s čiernym práškovým nástrekom.
Sada stolíkov obsahuje menší a väčší stôl. Menší stôl má priemer 60 cm a výšku 38 cm.
Farba:biela / čiernačierna / bielasivá dymová / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:keramika / kov
Rozmery:šírka: 60 / 80 cmhĺbka: 60 / 80 cmvýška: 38 / 42 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 3 nohy |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| MATERIÁL DOSKY | Keramika |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Keramika |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| OBSAH SETU | 2x stolík |
| VÝŠKA | 38 cm |
| VÝŠKA | 42 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Čierna |
| Hmotnosť | 14000.000g |