Konferenčný stolík 2 ks FATIMA Halmar Bielo-sivý mramor
57.30 €
Do obchodu
KONFERENČNÉ STOLÍKY Predstavujeme Vám sadu dvoch okrúhlych konferenčných stolíkov FATIMA, ktorá prináša do každého interiéru dotyk elegancie a moderného... Celý popis
Popis
KONFERENČNÉ STOLÍKY
Predstavujeme Vám sadu dvoch okrúhlych konferenčných stolíkov FATIMA, ktorá prináša do každého interiéru dotyk elegancie a moderného designu. Tento exkluzívny set je ideálnym riešením pre tých, ktorí chcú svojej obývačke dodať nádych luxusu a štýlu. Vďaka svojmu unikátnemu vzhľadu a praktickému prevedeniu sa stane centrálnym prvkom vášho domova, okolo ktorého sa budú odohrávať nezabudnuteľné chvíle s rodinou a priateľmi.
KVALITNÝ MATERÁL
Materiál, z ktorého sú stolíky vyrobené, zahŕňa elegantnú nerezovú oceľ s práškovo lakovanou úpravou v zlatej farbe, ktorá dodáva stolíkom pocit luxusu a výnimočnosti. Dosky s mramorovým prevedením nielen že pridávajú na estetickej hodnote, ale tiež sú veľmi praktické a ľahko sa udržujú.
ELEGANCE
Dizajn týchto stolíkov je skutočne šikovný a premyslený. Kombinácia zlatej podnože a čierneho alebo bieleho mramoru vytvára harmonický a zároveň okázalý celok, ktorý je vhodný pre rôzne štýly interiérov. Nielenže sú tieto stolíky praktické vďaka svojmu odkladaciemu priestoru a jednoduchej údržbe. Súprava dvoch stolíkov navyše ponúka flexibilitu v umiestnení, umožňuje vám hrať sa s rozložením a vytvárať tak vždy nový vzhľad vášho obývacieho priestoru.
biely mramor / zlatá
čierny mramor / zlatá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
sklo / nerezová oceľ
Rozmery:
priemer: 63 cm / 48 cm
výška: 43 cm / 50 cm
Hmotnosť:
16 kg
MONTÁŽ
Aby bola montáž čo najjednoduchšia, je každý výrobok dodávaný s návodom.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Zlatá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| ŠTÝL | Art Deco |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| HMOTNOSŤ | 16 kg |
| DEKOR | Mramor |
| DEKOR | Chróm |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Sklo |
| ŠÍRKA | 63 cm |
| ŠÍRKA | 48 cm |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| HĹBKA | 48 cm |
| HĹBKA | 63 cm |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| OBSAH SETU | 2x stolík |
| VÝŠKA | 50 cm |
| VÝŠKA | 43 cm |
| PRIEMER | 48 cm |
| PRIEMER | 63 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Bielo-sivý mramor |
| Hmotnosť | 16000.000g |