Konferenčný stolík 2 ks ESUS Dekorhome Strieborná
305.60 €
Do obchodu
Súprava dvoch luxusných konferenčných stolíkov s mimoriadnym extravagantným povrchom pripájajúcim štruktúru listu. Vzhľadom na ručne spracovaný povrch sa tvar... Celý popis
Popis
Súprava dvoch luxusných konferenčných stolíkov s mimoriadnym extravagantným povrchom pripájajúcim štruktúru listu.
Vzhľadom na ručne spracovaný povrch sa tvar a rozmery každého stola mierne líšia a každý kus je skutočný unikát.
Farba:zlatá / akáciastriebornázlatá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:zliatina kovu a hliníka / masívne drevo
Rozmery veľkého stolíka:priemer: 45 cmvýška: 42 cm
Rozmery malého stolíka:priemer: 35 cmvýška: 40 cm
Sada obsahuje: 2x stolík
Parametre
| ŠTÝL | Vintage |
|---|---|
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Rustikálny |
| ŠTÝL | Orientálny |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL DOSKY | Kov |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Strieborná |
| FARBA | Zlatá |
| TVAR | Guľatý |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Hliník |
| DEKOR | Akácia |
| ŠÍRKA | 35 cm |
| ŠÍRKA | 45 cm |
| VÝŠKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 42 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| TYP STOLA | Odkladací |
| TYP STOLA | Príručný |
| HĹBKA | 45 cm |
| HĹBKA | 35 cm |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| PRIEMER | 45 cm |
| PRIEMER | 35 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Strieborná |
| Hmotnosť | 25000.000g |