Konferenčný stolík 2 ks EPEIOS Dekorhome Čierna
313.00 €
Do obchodu
Čisté línie, nadčasový design, kvalita. To je set dvoch konferenčných stolíkov EPEIOS, ktorý doplní zariadenie vašej modernej obývacej izby. Dva stolíky je... Celý popis
Popis
Čisté línie, nadčasový design, kvalita. To je set dvoch konferenčných stolíkov EPEIOS, ktorý doplní zariadenie vašej modernej obývacej izby.
Dva stolíky je možné umiestniť kamkoľvek. Umiestnite ich vedľa seba alebo vo väčšej vzdialenosti od seba ako solitéry.
Rám je vyrobený z brúsenej nerezovej ocele, pri stolíkoch s bielou doskou je kov pochrómovaný.
Štvorcové dosky stolíkov sú vyrobené z lakovanej MDF v čiernej alebo bielej farbe.
Farba:strieborná / čiernachróm / biela
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:MDF / kov
Rozmery veľkého stolíka:šírka: 75 cmhĺbka: 75 cmvýška: 37 cm
Rozmery malého stolíka:šírka: 65 cmhĺbka: 65 cmvýška: 32 cm
Dodávané v demonte.
Sada obshauje: 2 ks stolíkov
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Strieborná |
| ŠTÝL | Minimalistický |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL DOSKY | Kov |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Štvorcový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | MDF doska |
| VÝŠKA | 32 cm |
| VÝŠKA | 37 cm |
| ŠÍRKA | 65 cm |
| ŠÍRKA | 75 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| TYP STOLA | Odkladací |
| OBSAH SETU | 2x stolík |
| HĹBKA | 65 cm |
| HĹBKA | 75 cm |
| DEKOR | Chróm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Čierna |
| Hmotnosť | 18200.000g |