Konferenčný stolík 2 ks DION Signal Čierna / biela
96.20 €
Do obchodu
Súprava dvoch konferenčných stolíkov. Horné dosky sú zhotovené z lamina s efektom mramoru alebo v dekore dub. Kovové nohy zaisťujú stabilitu. Farba:biely... Celý popis
Popis
Súprava dvoch konferenčných stolíkov. Horné dosky sú zhotovené z lamina s efektom mramoru alebo v dekore dub.
Kovové nohy zaisťujú stabilitu.
Farba:biely mramor / zlatábiely mramor / čiernačierny mramor / čiernačierny mramor / zlatádub / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:laminát / kov
Rozmery:šírka: 48 / 80 cmhĺbka: 48/80 cmvýška: 42 / 48 cm
Hmotnosť:14 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Zlatá |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 3 nohy |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| HMOTNOSŤ | 14 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Lamino |
| ŠÍRKA | 48 cm |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| HĹBKA | 48 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| OBSAH SETU | 2x stolík |
| VÝŠKA | 48 cm |
| VÝŠKA | 42 cm |
| MATERIÁL DOSKY | Lamino |
| BAREVNÁ VARIANTA | Čierna / biela |
| Hmotnosť | 14000.000g |