Konferenčný stolík 2 ks DELIA II Signal Zlatá
203.30 €
Do obchodu
Súprava dvoch okrúhlych konferenčných stolíkov DELIA II má horné dosky zhotovené z tvrdeného skla. Zlatá varianta má efekt mramoru. Konštrukcia stolíkov je z... Celý popis
Popis
Súprava dvoch okrúhlych konferenčných stolíkov DELIA II má horné dosky zhotovené z tvrdeného skla. Zlatá varianta má efekt mramoru.
Konštrukcia stolíkov je z kovu vo farbe chrómu alebo zlatej.
Farba:čierna / chrómmramor / zlatá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:tvrdené sklo / kov
Rozmery:priemer: 45 / 60 cmvýška: 45 / 52 cm
Hmotnosť:10 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Strieborná |
| FARBA | Zlatá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 3 nohy |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| DEKOR | Mramor |
| DEKOR | Chróm |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Sklo |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| ŠÍRKA | 45 cm |
| HMOTNOSŤ | 10 kg |
| VÝŠKA | 45 cm |
| VÝŠKA | 52 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| HĹBKA | 45 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| OBSAH SETU | 2x stolík |
| PRIEMER | 60 cm |
| PRIEMER | 80 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Zlatá |
| Hmotnosť | 10000.000g |