Konferenčný stolík 2 ks Dekorhome Medená
122.10 €
Do obchodu
Tieto konferenčné stolíky s jedinečným dizajnom košíkov sa vo vašom bývaní rozhodne stanú pôsobivým doplnkom. Môžete ich tiež použiť ako úložné košíky,... Celý popis
Popis
Tieto konferenčné stolíky s jedinečným dizajnom košíkov sa vo vašom bývaní rozhodne stanú pôsobivým doplnkom. Môžete ich tiež použiť ako úložné košíky, stolíky k pohovke, odkladacie stolíky a pod.
Stolová doska z MDF ponúka hladkú a stabilnú plochu, na ktorú si môžete odkladať nápoje, misy s ovocím, časopisy, diaľkové ovládanie a ďalšie veci. Pokiaľ dosky odoberiete, poslúžia vám odkladacie stolíky aj ako praktické úložné košíky.
Farba:čiernabielamedená
Materiál:MDF / kov
Rozmery:priemer: 40 cm / 50 cmvýška: 35 cm / 40 cm
Hmotnosť:6 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Medená |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | MDF doska |
| ŠÍRKA | 50 cm |
| ŠÍRKA | 40 cm |
| HMOTNOSŤ | 6 kg |
| VÝŠKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 35 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| HĹBKA | 40 cm |
| HĹBKA | 50 cm |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| OBSAH SETU | 2x stolík |
| PRIEMER | 40 cm |
| PRIEMER | 50 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Medená |
| Hmotnosť | 27000.000g |