Konferenčný stolík 2 ks Dekorhome Čierna
78.10 €
Do obchodu
Tieto štýlové konferenčné stolíky vnesú do súčasného vybavenia vášho domova nádych elegancie. Kompozitné drevo je mimoriadne kvalitné, má hladký povrch a... Celý popis
Popis
Tieto štýlové konferenčné stolíky vnesú do súčasného vybavenia vášho domova nádych elegancie.
Kompozitné drevo je mimoriadne kvalitné, má hladký povrch a vyznačuje sa pevnosťou, stabilitou a odolnosťou proti vlhkosti. Horná doska tohto odkladacieho stolíka ponúka bezpečnú plochu na servírovanie občerstvenia a nápojov alebo na vystavenie váz, mís s ovocím či iných dekorácií.
Drevené nožičky dodávajú stolíku prirodzený a príjemný vzhľad a zároveň zaisťujú stabilitu. Skvele sa hodí do akéhokoľvek interiéru.
Farba:biela / prírodnáčierna / prírodnásivá / prírodná
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:masívne borovicové drevo / kompozitné drevo
Rozmery stolíka:šírka: 53 cmhĺbka: 53 cmvýška: 43,5 cm
Rozmery menšieho stolíka:šírka: 41 cmhĺbka: 41 cmvýška: 48,5 cm
Hmotnosť:6 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Borovica |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL DOSKY | Kompozitné drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Guľatý |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Kompozitné drevo |
| HMOTNOSŤ | 6 kg |
| ŠÍRKA | 53 cm |
| ŠÍRKA | 41 cm |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| HĹBKA | 41 cm |
| HĹBKA | 53 cm |
| OBSAH SETU | 2x stolík |
| VÝŠKA | 43,5 cm |
| VÝŠKA | 48,5 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Čierna |
| Hmotnosť | 6000.000g |