Konferenčný stolík 2 ks CLEO Signal Biela
83.10 €
Do obchodu
Set konferenčných stolíkov CLEO ponúka jednoduchý a zároveň moderný design vhodný do každej domácnosti. Stolíky majú dosku vyrobenú z MDF a kovové nohy v... Celý popis
Popis
Set konferenčných stolíkov CLEO ponúka jednoduchý a zároveň moderný design vhodný do každej domácnosti.
Stolíky majú dosku vyrobenú z MDF a kovové nohy v dvoch farebných variantoch: biela a čierna.
Farba:bielačierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:MDF / kov
Rozmery:menší stolík: 40 x 40 x 45 cmväčší stolík: 50 x 50 x 50 cm
Hmotnosť:7 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 3 nohy |
| HMOTNOSŤ | 7 kg |
| TVAR | Guľatý |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | MDF doska |
| ŠÍRKA | 50 cm |
| ŠÍRKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| VÝŠKA | 50 cm |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| TYP STOLA | Odkladací |
| HĹBKA | 40 cm |
| HĹBKA | 50 cm |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| OBSAH SETU | 2x stolík |
| PRIEMER | 40 cm |
| PRIEMER | 50 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Biela |
| Hmotnosť | 7000.000g |