Konferenčný stolík 2 ks CLAR Eltap
279.70 €
Do obchodu
Súprava dvoch štýlových konferenčných stolíkov je dokonalou kombináciou vysoko kvalitného dizajnu a praktického úložného priestoru. Dva konferenčné stolíky v... Celý popis
Popis
Súprava dvoch štýlových konferenčných stolíkov je dokonalou kombináciou vysoko kvalitného dizajnu a praktického úložného priestoru. Dva konferenčné stolíky v rôznych výškach je možné flexibilne používať či už spoločne alebo samostatne.
Vďaka kombinácii dreva a kvalitného čierneho rámu z kovu pôsobí stôl veľmi noblesne a výrazne.
Kvalitný rám z čierneho kovu zaisťuje vysoko kontrastný vzhľad a dodáva stolu potrebnú stabilitu. Priestranné stolové dosky ponúkajú dostatok miesta pre multimediálne príslušenstvo a časopisy a je možné ich flexibilne zasunúť pod seba.
Farba:dub sonoma / čierna
Materiál:laminovaná DTD / práškovo lakovaný kov
Rozmery:šírka: 75 cmhĺbka: 75 cmvýška: 42 cm
Sada obsahuje: 2x stolík
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Dub sonoma |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Rustikálny |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Štvorcový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | DTD doska |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| TYP STOLA | Odkladací |
| TYP STOLA | Príručný |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| OBSAH SETU | 2x stolík |
| VÝŠKA | 42 cm |
| HĹBKA | 75 cm |
| ŠÍRKA | 75 cm |
| Hmotnosť | 20000.000g |