Konferenčný stolík 2 ks ATALANTA Dekorhome Čierna
85.50 €
Do obchodu
DOKONALÁ KOMBINÁCIA DIZAJNU A FUNKČNOSTI Súprava dvoch štýlových konferenčných stolíkov z radu ATALANTA je dokonalou kombináciou vysoko kvalitného dizajnu a... Celý popis
Popis
DOKONALÁ KOMBINÁCIA DIZAJNU A FUNKČNOSTI
Súprava dvoch štýlových konferenčných stolíkov z radu ATALANTA je dokonalou kombináciou vysoko kvalitného dizajnu a praktického úložného priestoru. Dva konferenčné stolíky v rôznych výškach je možné flexibilne používať či už spoločne alebo samostatne. Tieto stolíky sú nielen elegantným doplnkom vášho interiéru, ale aj praktickým riešením pre každodenné použitie.
MODERNÝ DIZAJN S PRVKAMI FUNKČNOSTI
Súprava odkladacích stolíkov kombinuje moderný dizajn s praktickou funkčnosťou. Dosky stola sú vyrobené z vysoko kvalitnÍ MDF desky s moderným mramorovým/jasanovým alebo divokým dubovým vzhľadom, zatiaľ čo robustný čierny kovový rám dodáva dvom odkladacím stolíkom industriálny nádych. Tieto stolíky sú ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú moderné a štýlové doplnky do svojho obývacieho priestoru.
MINIMALISTICKÝ DIZAJN
Minimalistické konferenčné stolíky zaujmú svojim jedinečným dizajnom. Či už spoločne alebo samostatne – stoly v sade presvedčia svojim flexibilným dizajnom! Ich jednoduchý a elegantný vzhľad sa hodí do mnohých rôznych interiérov a zaisťuje, že sa stanú výrazným prvkom vašej miestnosti.
NOBLESNÝ VZHĽAD S VÝRAZNÝMI DETAILMI
Vďaka kombinácii dreva a kvalitného čierneho rámu z kovu pôsobí stôl veľmi noblesne a výrazne. Na výber je z troch druhov dekorov - čierna/jaseň, dub divoký/čierna, čierna/čierny mramor. Tieto varianty umožňujú vytvoriť jedinečný a harmonický vzhľad stolov, ktorý skvele ladí s celkovým štýlom vášho interiéru.
čierna / jaseň
dub divoký / čierna
čierna / čierny mramor
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
MDF / práškovo lakovaný kov
Rozmery veľkého stolíka:
šírka: 50 cm
hĺbka: 50 cm
výška: 45 cm
Rozmery malého stolíka:
šírka: 40 cm
hĺbka: 40 cm
výška: 40 cm
hrúbka dosiek: 1,2 cm
Sada obsahuje: 2 x stolík
MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Rustikálny |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 3 nohy |
| DEKOR | Mramor |
| DEKOR | Dub divoký |
| DEKOR | Jaseň tmavý |
| TVAR | Štvorcový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | MDF doska |
| ŠÍRKA | 50 cm |
| ŠÍRKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| TYP STOLA | Odkladací |
| TYP STOLA | Príručný |
| HĹBKA | 40 cm |
| HĹBKA | 50 cm |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| OBSAH SETU | 2x stolík |
| HRÚBKA DOSKY | 1,2 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Čierna |
| Hmotnosť | 21000.000g |