Konferenčný stolík 2 ks ARIADNA Dekorhome Strieborná
253.30 €
Do obchodu
Elegantná sada dvoch ľahkých hliníkových konferenčných stolíkov sa stane sa ústredným prvkom každej izby a bude sa hodiť do všetkých štýlov zariadenia.... Celý popis
Popis
Elegantná sada dvoch ľahkých hliníkových konferenčných stolíkov sa stane sa ústredným prvkom každej izby a bude sa hodiť do všetkých štýlov zariadenia. Ponúkame ju v dvoch trendy variantoch - zlatej a striebornej.
Stolíky sú vyrobené z vysoko kvalitného hliníka s lešteným povrchom, teda sú extrémne odolné. Sú kompletne ručne zhotovené, čo im pridáva na hodnote.
Farba:striebornázlatá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:hliník
Rozmery veľkého stolíka:šírka: 39 cmhĺbka: 49 cmvýška: 40 cm
Rozmery malého stolíka:šírka: 39 cmhĺbka: 39 cmvýška: 36 cm
Sada obsahuje: 2x stolík
Parametre
| ŠTÝL | Vintage |
|---|---|
| ŠTÝL | Orientálny |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| MATERIÁL DOSKY | Kov |
| FARBA | Strieborná |
| FARBA | Zlatá |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Hliník |
| VÝŠKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 36 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| TYP STOLA | Odkladací |
| TYP STOLA | Príručný |
| TYP STOLA | Nočný |
| HĹBKA | 49 cm |
| HĹBKA | 39 cm |
| OBSAH SETU | 2x stolík |
| ŠÍRKA | 39 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Strieborná |
| Hmotnosť | 11000.000g |