Konferenčný stolík 2 ks AMIS Tempo Kondela
98.00 €
Do obchodu
Konferenčné stolíky sú vyrobené z MDF a kovu.Farba:čierna / chrómRozmery väčšieho stolíka:šírka: 75 cmhĺbka: 75 cmvýška: 37 cmRozmery menšieho stolíka:šírka:... Celý popis
Popis
Konferenčné stolíky sú vyrobené z MDF a kovu.Farba:čierna / chrómRozmery väčšieho stolíka:šírka: 75 cmhĺbka: 75 cmvýška: 37 cmRozmery menšieho stolíka:šírka: 65 cmhĺbka: 65 cmvýška: 32 cmHmotnosť:17 kgDodává sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| HMOTNOSŤ | 17 kg |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| VÝŠKA | 32 cm |
| VÝŠKA | 37 cm |
| ŠÍRKA | 65 cm |
| ŠÍRKA | 75 cm |
| OBSAH SETU | 2x stôl |
| SKLADACIE | Nie |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| HĹBKA | 65 cm |
| HĹBKA | 75 cm |
| Hmotnosť | 17100.000g |