Konferenčný stolík 2 ks AMARO Signal Čierny mramor
107.10 €
Do obchodu
Súprava dvoch konferenčných stolíkov AMARO . Horné dosky sú zhotovené z MDF a dyhy s mramorovým efektom alebo v deore dub. Rám je kovový s čiernym práškovým... Celý popis
Popis
Súprava dvoch konferenčných stolíkov AMARO . Horné dosky sú zhotovené z MDF a dyhy s mramorovým efektom alebo v deore dub. Rám je kovový s čiernym práškovým nástrekom.
Sada stolíkov obsahuje menší a väčší stôl. Menší stôl má priemer 43 cm a výšku 35 cm.
Farba:čierny mramor / čiernadub / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:MDF / dyha / kov
Rozmery:šírka: 43 / 53 cmhĺbka: 43 / 53 cmvýška: 35 / 45 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 3 nohy |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | MDF doska |
| MATERIÁL | Dyha |
| ŠÍRKA | 53 cm |
| ŠÍRKA | 43 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| VÝŠKA | 35 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL DOSKY | Dyha |
| OBSAH SETU | 2x stolík |
| HĹBKA | 43 cm |
| HĹBKA | 53 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Čierny mramor |
| Hmotnosť | 15000.000g |