Konferenčný stolík 2 ks AHG-403 Autronic
135.00 €
Do obchodu
Set dvoch luxusných konferenčných / prístavných stolíkov v industriálnom štýle, ktoré sa stanú neoddeliteľnou súčasťou domácnosti ladenou do industriálneho či... Celý popis
Popis
Set dvoch luxusných konferenčných / prístavných stolíkov v industriálnom štýle, ktoré sa stanú neoddeliteľnou súčasťou domácnosti ladenou do industriálneho či moderného štýlu a vyniknú svojim minimalistickým prevedením aj nádhernou čiernozlatou kresbou dosiek.
Odkladacie dosky sú vyrobené zo spekaného kameňa v dekore čierny matný mramor "Lauren Black Gold" a umiestnené na jednoduché kovové podnože, tvorenú troma kónickými nohami v čiernom mate as rektifikačnými klzákmi.
Stolíky môžete rozmiestniť jednotlivo po interiéri, kde Vám vytvoria zaujímavé odkladacie prvky v rôznych výškových hladinách. Alebo nechať spoločne povytiahnuté, kde vytvoríte veľkú odkladaciu plochu v tvare čísla 8. Veľkou výhodou je možnosť zasunutia stolíkov do seba, čo oceníte pri upratovaní, skladovaní alebo pri potrebe väčšieho priestoru
Jednoduchý design, ktorý pôsobí luxusne a zároveň veľmi ľahko. A taktiež vybrané materiály zaručujú zároveň aj praktickosť, ako je stabilita a trvanlivosť. To je tento set dvoch stolíkov.
Farba:čierny mramor / čierna
Materiál:spekaná keramika / kov
Rozmery:menší stolík: 60 x 60 x 40 cmväčší stolík: 80 x 80 x 45 cm
Nosnosť:12 kg
Hmotnosť:34,5 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 3 nohy |
| MATERIÁL DOSKY | Keramika |
| HMOTNOSŤ | 34,5 kg |
| DEKOR | Mramor |
| TVAR | Guľatý |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Keramika |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| HĹBKA | 60 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| PRIEMER | 60 cm |
| PRIEMER | 80 cm |
| NOSNOSŤ | 12 kg |
| Hmotnosť | 34500.000g |